Kredyt hipoteczny w mBanku to szansa na spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu lub domu.

Sprawdź podstawowe informacje o kredycie hipotecznym

– obniżona marża kredytu, dzięki promocji „Bezpieczna przystań”;
– przeznaczenie: na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont, wykończenie, zakup działki;
– kwota kredytu od 150 000 zł;
– okres kredytowania do 420 m-cy;
– waluta kredytu: złoty polski;
– spłata w ratach równych lub malejących, których wysokość jest uzależniona od kwoty udzielonego kredytu, okresu kredytowania i jego oprocentowania;
– możliwość częściowej lub całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu w dowolnym momencie;
– wnioskując o kredyt hipoteczny można także otrzymać dodatkowe środki na spłatę innych zobowiązań kredytowych, takich jak: kredyt gotówkowy, karta kredytowa, linia odnawialna (maksymalnie 3 zobowiązania). Jeśli te zobowiązania stanowią więcej niż 40% całkowitej kwoty kredytu, okres kredytowania może wynosić 240 miesięcy, jeśli stanowią mniej niż 40% całkowitej kwoty kredytu nawet do 420 miesięcy.

SPRAWDŹ KREDYT Z EKSPERTEM

Obowiązujące marże

Kredyt hipoteczny w PLN dla LTV < =80%

– marża standardowa: 4,70%
– marża promocyjna: 2,70%
– prowizja za udzielenie kredytu: 1,00%

Kredyt hipoteczny w PLN dla LTV > 80%

– marża standardowa: 5,20%
– marża promocyjna: 3,20%
– prowizja za udzielenie kredytu: 1,00%

Jak uzyskać promocyjną marżę

Każdy Wnioskodawca zobowiązany jest:

a) zawrzeć umowę kredytową zgodnie z „regulaminem udzielania kredytów i pożyczek hipotecznych dla osób fizycznych przez mBank S.A.”
b) posiadać przez okres 5 lat od dnia uruchomienia na podstawie umowy kredytowej status ubezpieczonego w ramach ubezpieczenia na życie oferowanego przez mBank,

– co najmniej jeden wnioskodawca zobowiązany jest posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w mBanku lub otworzyć przed zawarciem umowy kredytowej bezpłatny rachunek eKonto osobiste, względnie inny rachunek bankowy w mBanku, który będzie rachunkiem spłaty rat kredytu w okresie obowiązywania umowy kredytowej.

– kredytobiorca zobowiązany z tytułu promocji – przez okres 5 lat od uruchomienia kredytu hipotecznego dokonywać, w każdym miesiącu kalendarzowym, zasilenia rachunku spłaty rat kredytu wymaganą kwotą zasilenia, określoną w regulaminie promocji.

Powyższa prezentacja kredytu hipotecznego mBanku nie jest ofertą i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej szczegółowych informacji uzyskać można u ekspertów finansowych na stronie doradcy.co.pl.