Kredyt studencki – wspaniała okazja na dobrą inwestycję

Każdy student – mimo że nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę – ma możliwość na zaciągnięcie w trakcie podejmowania nauki kredytu na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

Kredyt studencki to oferta skierowana dla wszystkich studentów, którzy nie ukończyli jeszcze do tej pory dwudziestego piątego roku życia. Oprocentowanie takich kredytów jest bardzo niskie, wynosi bowiem zaledwie 1,75%. Jako, że kredyt studencki można pobierać w okresie całych studiów, to zakładając, że mogą one trwać maksymalnie pięć lat, to przez cały ten okres możliwe jest pobranie kwoty kredytu w wysokości trzydziestu tysięcy złotych. Pieniądze te będą wtedy wypłacane w każdym miesiącu w kwocie maksymalnie 600 zł.

ZAPYTAJ EXPERTA O KREDYT

Pieniądze otrzymywane z kredytu studenckiego warto jest regularnie odkładać na konto oszczędnościowe. Pozwoli to po ukończeniu studiów na zgromadzenie kwoty oscylującej w granicach 33360 zł, czyli de facto oszczędzamy nie podejmując praktycznie żadnego ryzyka ponad 3000 zł. Kredyt studencki jest więc niezwykle opłacalny i jeżeli tylko masz taką możliwość zdecyduj się bez wahania na taki właśnie krok.

Leave a Reply